Вітаємо з придбанням килима з натуральної вовни!
Тепер у вас є стильний і затишний шматочок природи. Це ніби теплі та легкі обійми для ваших ніг, і ми впевнені, що це стане вашим улюбленим місцем у домі. Будь ласка, дотримуйтесь цих інструкцій з догляду, щоб ваш килим залишався щасливим і здоровим протягом багатьох років.

Регулярно пилососіть килим: ваш килим любить, коли його пилососять, так само, як ви любите, щоб вас обіймали. Тому щотижня обережно пилососіть його, щоб видалити будь-який пил або бруд, які можуть накопичуватися.

Позасмагайте: вовняні килими люблять сонячне світло. Тому, будь ласка, час від часу виносьте свій килим на сонячну ванну, бажано в яскравий і сонячний день. Це допоможе освіжити волокна та надати килиму природного блиску.

Не дозволяйте йому намокнути: ваш килим, як кіт, він ненавидить воду. Тому, будь ласка, тримайте його подалі від вологи чи розливів. Трапляються нещасні випадки, і якщо на ваш килим потрапить вода або пляма, не хвилюйтеся. Просто промокніть це місце чистим рушником або тканиною та, якщо необхідно, використовуйте м’який мильний розчин. Пам’ятайте, що завжди спочатку перевіряйте будь-які чистячі засоби на невеликій ділянці та уникайте використання відбілювача чи агресивних хімікатів. І, будь ласка, ніколи не кладіть його в пральну машину або сушильну машину, якщо ви не хочете, щоб він перетворився на крихітний светр.

Ось і все що потрібно! Найголовніше, насолоджуйтеся своїм килимом з натуральної вовни. Це красиве та затишне доповнення до вашого дому, яке буде дарувати вам тепло та комфорт на довгі роки.

Made on
Tilda